امروز : چهار شنبه ۱۳/ ۰۷/ ۱۴۰۱

اطلاعیه برگزاری دوره آموزش آزاد

اطلاعیه برگزاری دوره آموزش آزاد

مرکز علمی کاربردی نیرومحرکه به منظور ایجاد و گسترش زمینه های همکاری علمی ، آموزشی جهت تربیت و آموزش مهارت محور نیروی انسانی متخصص شاغل در واحد های صنعتی، اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و مهارتی نموده است که پس از اتمام دوره منجر به صدور گواهینامه نیز خواهد شد .

قابل ذکر است برخی از دوره های تخصصی نیز قابلیت انعطاف بیشتر با خواسته  و نیاز متقاضیان را دارا می باشد به طوری که طول دوره ، سرفصل دوره ها ، مکان و زمان برگزاری با مشورت و همفکری کارفرما تعیین می گردد .

برای استعلام برگزاری دوره های اختصاصی شرکت ها و سازمان ها می توانید درخواست خود را به فکس مرکز به شماره 32239981- 028 داخلی 8 ارسال نمایید.

·         صدور گواهینامه

در پایان دوره به شرکت کنندگانی که ساعات حضور آنها در جلسات دوره بیش از 75 درصد کل ساعات دوره باشد ، گواهینامه پایان دوره از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعطا خواهد شد .

·         نحوه برگزاری

دوره های آموزشی اغلب بصورت یک نیم روز در هفته برگزار خواهد شد . البته برای سازمان ها و سایر متقاضیان حقوقی متناسب با شرایط ایشان و توافق فی مابین به صورت اختصاصی زمان برگزاری کلاس ها هماهنگ خواهد شد .

·         مدرسین

مدرسین دوره با توجه به موضوع درس از اساتید و مدرسین توانمند مراکز دانشگاهی استان و متخصصین حوزه صنعت و پژوهش می باشند که هم دارای تخصص نظری و هم مهارت های لازم برای آموزش های مهارت محور می باشند .

 

ثبت نام و مشاوره : 09100081149

آدرس ایمیل جهت ثبت نام در دوره ها :  info@nmi-uast.ac.ir




تارخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۲۳